0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Shi i kohëpaskohshëm pasdite dhe nesër, temperatura deri në 15 gradë

Reshje të kohëpaskohshme të shiut, më intensive në pjesët perëndimore priten pasdite në vend. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor, ndërsa temperatura maksimale do të jetë në interval prej nëntë deri në 14 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle