0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

ShGM, SPGPM dhe KEMM kërkuan nga Qeveria kushte më të mira për punë të fotoreporterëve dhe xhiruesve gjatë mbulimit të ngjarjeve

Përfaqësuesit e ShGM-së, SPGPM-së dhe KEMM sot mbajtën takim me sekretarin e përgjithshëm të Qeverisëm Muhamed Zeqiri në të cilën kërkuan nga Qeveria kushte më të mira për punën e fotoreporterëve dhe xhiruesve gjatë mbulimit të ngjarjeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle