0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

SHGM dhe SPGPM: Dënim për sjellje degraduese dhe të papërshtatshme të Jakimovskit ndaj gazetarëve

Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë (SHGM) dhe Sindikata e Pavarur e Gazetarëve dhe Punonjësve Mediatik (SHPGPM) e dënojnë sjelljen e sotme degraduese dhe të papërshtatshme të kryetarit të komunës së Karposhit Stevço Jakimovski ndaj gazetarëve gjatë deklaratës para Gjykatës Penale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle