Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Shfaqja e “Turandot” në Operën dhe Baletin Kombëtar

Në Operën dhe Baletin Nacional sonte do të shfaqet opera "Turando" nga Xhakomo Puçini. Shfaqja mbahet në kuadër të edicionit jubilar të 50-të të festivalit "Mbrëmjet e operës së Majit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle