0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shesh i ri i gjelbër në kejin “Dimitar Vllahov”

Një sipërfaqe e re publike e gjelbër po rregullohet në kejin "Dimitar Vllahov". Ekipet e NP “Parqe dhe Gjelbërim” punojnë në sipërfaqe prej 3.244 metrash katrorë e cila është e ndarë në disa parcela me shtigje për këmbësorë, kumtoi shërbimi  për shtyp i Qytetit të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle