Botë SQBotë.Portal SQ

Sherman: Gjatë provës bërthamore të Koresë së Veriut, SHBA-ja, Koreja e Jugut, Japonia dhe bota do të përgjigjen fuqishëm dhe qartë

SHBA-ja, Koreja e Jugut dhe bota do të përgjigjen fuqishëm dhe qartë nëse Koreja e Veriut kryen një provë bërthamore, paralajmëroi sot zëvendëssekretarja amerikane e shtetit, Vendi Sherman.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle