Botë SQBotë.Portal SQ

Shërbimi Tatimor i Australisë do t’i studiojë dokumentet e Pandorës

Shërbimi Tatimor i Australisë (ATO) bëri të ditur se do t'i analizojë të dhënat e dokumenteve të Pandorës dhe se do t'i identifikojë të gjitha  lidhjet e mundshme australiane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle