Botë SQBotë.Portal SQ

Shërbimi doganor i SHBA-së në shtator ka sekuestruar disa milionë dollarë dhe euro të falsifikuara

Nëpunësit e Doganës së SHBA-së në Filadelfi kanë sekuestruar kartëmonedha të falsifikuara në euro dhe dollarë në vlerë prej mbi 6,5 milionë dollarë, theksohet në kumtesën e mbrëmshme të Shërbimit amerikan të Doganave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle