Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shërbimet zbuluese të SHBA-së: Kabuli mund të bjerë për tre muaj

Të dhënat amerikane zbuluese tregojnë se talebanët mund ta izolojnë Kabulin për një muaj dhe ta pushtojnë për 90 ditë, deklaroi sot një përfaqësues I mbrojtjes amerikane, transmeton Al Xhazira.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle