0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Shërbimet e Qeverisë, MPB, MPJ, MSH dhe të Kryqit të Kuq me mbështetje të plotë dhe kujdes për grupin e parë të qytetarëve në Afganistan

Grupi i parë prej 149 qytetarëve të Afganistanit ka mbërritur mbrëmë në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit. bëhet fjalë për punonjës, bashkëpunëtorë dhe anëtarë të familjeve të tyre, të organizatës ndërkombëtare "Partneriteti i hapur qeverisës" (OGP) ku Maqedonia e Veriut është anëtare zyrtare, si dhe punonjës dhe bashkëpunëtorë të "Transparensi interneshënël " (Transparency International), dhe Forumit Ekonomik Botëror “World Economic Forum” dhe organizata të tjera ndërkombëtare, kumtoi Qeveria.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle