0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Shënohet Dita botërore e foshnjave të lindura para kohe

Klinika universitare për gjinekologji dhe obstetër në Shkup, sot e shënon 17 Nëntorin – Ditën botërore të foshnjave të lindura para kohe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle