0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shënohet 75 vjetori i formimit të Lidhjes së shoqatave të pensionistëve

Lidhja e shoqatave të pensionistëve të Maqedonisë sot organizon ngjarje për shënimin e 75 vjetorit të formimit, në të cilin do të ketë fjalim kryetari i Qeverisë Zoran Zaev. Fjalim do të ketë edhe ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska, si dhe kryetarja e Lidhjes, Stanka Trajkova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle