0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shënohen tre dekada të ekzistimit të shërbimit ushtarak për siguri dhe zbulim

Në Shtëpinë e Armatës në Shkup sot është shënuar Dita e shërbimit ushtarak për siguri dhe zbulim, që përputhet edhe me jubileun - 30 vjet ekzistim të këtij shërbimi ushtarak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle