0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shënimi i Ditës së NATO-s – 4 Prilli

Këshilli euroatlantik i Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me Ministrinë e Mbrojtjes, qendrën edukative M6 dhe NATO sektorin për diplomaci publike nga Brukseli, sot e organizon ngjarjen tradicionale “Dita e NATO-s – 4 Prilli”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle