0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Shënimi i Ditës së KB-së: Zhvillimi i qëndrueshëm duhet të bëhet prioriteti më i lartë i të gjithëve

Zhvillimi i qëndrueshëm duhet të jetë prioritet kulmor për të gjithë, në të gjitha veprimet dhe vendimet tona. Ky është konkluzioni i ngjarjes së organizuar me rastin e Ditës së Kombeve të Bashkuara në Maqedoninë e Veriut, që u mbajt në Parkun e qytetit në Shkup, në të cilën morën pjesë përfaqësues të institucioneve shtetërore, shoqërisë civile, qarqeve akademike dhe trupit diplomatik.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle