0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shën Sava – 27 janari, ditë jopune për pjesëtarët e komunitetit serb

Shën Sava - 27 janari (e enjte) është ditë jopune për pjesëtarët e komunitetit serb në Republikën e Maqedonisë së Veriut, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle