0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

“Shën Klimenti i Ohrit” 8 Dhjetor ditë jopune për të gjithë qytetarët

“Shën  Klimenti i Ohrit” 8 Dhjetori (e enjte), është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle