Basketboll SQSport SQ

Shekill O’Nill: NBA-ja është bërë shumë e ndjeshme dhe e butë

Lojtari legjendar i NBA-s, Shekill O'Nill konsideron se liga moderne është bërë shumë e ndjeshme dhe e butë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle