0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Shekerinska – De La Kruz: Maqedonia e Veriut plotësisht u përfshi në patrullimin ajror të NATO-s

- NATO mbron, bashkon dhe forcon. Sot kishim rastin të shohim se si këto tri qëllime dhe detyra të Aleancës me të vërtetë ndodhin edhe para syve tanë. E pamë se si me anëtarësimin në NATO, Maqedonia e Veriut është më e fuqishme dhe më e mbrojtur, deklaroi ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, pas demonstimit të ekzekutimit të Misionit të NATO-s për patrullim ajror mbi Maqedoninë e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle