0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Shekerinska: Të ndërtojmë sërish dhe më mirë, funksionimi i mënyrës së vjetër më nuk është opsion

Ndërto sërish dhe më mirë, kjo duhet të jetë ambicia jonë. Funksionimi i mënyrës së vjetër më nuk është opsion, tha sot ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle