0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shekerinska-Taner: Maqedonia e Veriut ka arritur avancim të madh të cilin BE-ja duhet ta vlerësojë

Ministrja e Mbrojtjes, Radmila Shekerinska sot pati takim joformal me homologen e saj austriake Klaudia Taner, në kuadër të konferencës së ministrave të mbrojtjes të Ballkanit Perëndimor dhe Austrisë, në të cilin, siç informuan, u bë fjalë për bashkëpunimin në mbrojtje dhe mbështetjen e Austrisë në Integrimi evropian të Maqedonisë së Veriut.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle