0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shekerinska: Secili qytetar I evakuuar I Afganistani që do të arrijë, do të regjistrohet

Çdo arritje, çdo qytetar I evakuuar I Afganistanit që do të arrijë, secili do të regjistrohet dhe për të gjithë do të informoheni, deklaroi sot ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle