0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shekerinska për vizitë në SHBA – takime në Pentagon dhe Vermont

- Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska prej sot qëndron për vizitë pune disaditëshe në SHBA. Shekerinska në Pentagon  do të takohet me nënsekretarin  e mbrojtjes të SHBA-së për çështje politike, Kolin Kal dhe me ndihmëssekretarin  shtetëror dhe njeriun e parë në Zyrën për çështje politike-ushtarake, Timoti Aln Bets.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle