0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shekerinska nga Uashingtoni: Do të kërkojmë mbështetje të fuqishme nga SHBA-ja për vazhdimin e rrugës sonë evropiane

– Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot e filloi vizitën e punës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e cila është përfaqësuesja e parë e Qeverisë së Maqedonisë së Veriut pas ndryshimit të administratës amerikane dhe ardhjes së presidentit të ri amerikan, Bajden.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle