0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shekerinska në Shkollën për politika: Historia është shumë e qartë – shtetet të cilat kanë aleatë do të shkojnë përpara

Anëtarësimi në NATO ishte një sukses i madh dhe duhet ta shfrytëzojmë. Tani si anëtare të Aleancës, e kemi fuqinë të ndikojmë në politikën e saj ndaj rajonit tonë, por edhe më gjerë, tha ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska në ligjërimin e sotëm para dëgjuesve në Shkollën për politika e cila është pjesë e Qendrës presidenciale për arsim politik.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle