0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Shekerinska në Napoli: Konfirmohet roli i Maqedonisë së Veriut si aleat kredibil i NATO-s

Situata në botë me kthesë në Afganistan dhe situata në rajon ku vendi jonë si anëtare e NATO-s kontribuon në paqen dhe stabilitetin, ka qenë temë e bisedimeve të takimit të sotëm të ministres Radmilla Shekerinska me komandantin e forcave aleate të NATO-s, admirali Robert Burk në Napoli.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle