0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Shekerinska në Bruksel në mbledhjen e parë me prani fizike të ministrave të NATO-s për mbrojtje nga fillimi i pandemisë

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot dhe nesër në selinë e Aleancës në Bruksel do të marrë pjesë në mbledhjet e Këshillit veriatlantik të NATO-s, organizuar me prani fizike për herë të parë pas anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në Aleancë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle