0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shekerinska dhe Galouej nënshkruan memorandum për mirëkuptim në sferën e mbrojtjes

Ministrja e Mbrojtjes Radmila Shekerinska dhe ambasadorja britanike Rejçel Gallouej sot nënshkruan memorandum për mirëkuptim në fushën e mbrojtjes, i cili mundëson krijimin e qelisë për koordinimin e trajnimit nga Mbretëria e Bashkuar, e stacionuar në poligonin e armatës “Krivolak”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle