0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shekerinska – Bërnz: Maqedonia e Veriut dhe SHBA-ja ndajnë të njëjtat vlera, të dy vendet kanë shkruar historinë

Ambasadorja amerikane Kejt Meri Bërnz sot në një ceremoni në Shkup, që filloi intonimin e himneve kombëtare të dy vendet, i dorëzoj flamurin amerikan ministres së Mbrojtjes Radmilla Shekerinska si shenj e meritave për bashkëpunim në mes Maqedonisë së Veriut dhe SHBA-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle