0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Shefi i Shtatmadhorisë gjeneral Gjurçinovski për vizitë dyditore në Kosovë

Shefi i Shtatmadhorisë të Armatës, gjeneral-nënkolonel Vasko Gjurçinovski sot dhe nesër do të qëndroj për vizitë dyditore në Kosovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle