0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Shefi i SHM të FA të Shqipërisë, gjeneral-majori, Bajram Begaj e vizitoi SHM të ARM-së dhe Ministrinë e Mbrojtjes

Shefi i Statmadhorisë të Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë, gjeneral-major Bajram Begaj, në suaza të vizitës së tij zyrtare në Republika e Maqedonisë së Veriut, sot e vizitoi Shtatmadhorinë e Armatës dhe Ministrinë e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle