0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Shefi i OKB -së i bëri thirrje SHBA-së dhe Kinës për dialog dhe mirëkuptim

Sekretari i Përgjithshëm i OKB -së Antonio Guteresh sot në hapjen e seancës vjetore të Kuvendit të përgjithshëm të organizatës botërore paralajmëroi SHBA-në dhe Kinën për një përkeqësim të mundshëm të ri të situatës në një botë që është "tashmë në prag të një humnere" dhe u bëri thirrje dy ekonomive kryesore të botës për dialog dhe mirëkuptim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle