Botë SQBotë.Portal SQ

Shefi i OBSH-së paralajmëron se disa vende reagojnë tepër ndaj omikronit

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adanom Gebrejsus, ka shprehur sot shqetësimin për reagimin e tepërt të disa vendeve ndaj shfaqjes së variantit omikron, duke thënë se kufizimet e vendosura mund të mos jenë të nevojshme dhe se me ato vendet afrikane dënohen pa të drejtë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle