0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Shefi i NATO-s e dënoi “sulmin e tmerrshëm terrorist” para aeroportit në Kabul

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg e ka dënuar “sulmin e tmerrshëm terrorist” në zonën e aeroportit në Kabul duke shprehur ngushëllime deri te të gjithë ata që janë prekur dhe të afërmit e tyre.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle