Evropë SQEvropë.Portal SQ

Shefi i MI6: Kina, Rusia dhe Irani shaktojnë shqetësim të veçantë

Shefi i inteligjencës së jashtme britanike sot u bëri thirrje shërbimeve të inteligjencës së vendit që të braktisin kulturën e fshehtësisë dhe të bashkëpunojnë me kompanitë teknologjike në luftën kundër vendeve armiqësore, kriminelëve dhe ekstremistëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle