Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shefi i diplomacisë së Izraelit mbërrin në Bahrein, pritet nga protestues

Ministri i Punëve të Jashtme i Izraelit, Jair Lapid sot arriti në Bahrein në hapjen e ambasadës së parë të vendit të tij, një vit pas nënshkrimit të marrëveshjes për normalizimin e marrëdhënieve midis shtetit hebraik dhe Mbretërisë së vogël në Gji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle