0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shefçoviç: Sanksionet e BE-së kundër Rusisë do të jenë të fuqishme dhe do të përforcohen nëse ka veprime të tjera ruse

Nënkryetari i Komisionit evropian, Marosh Shefçoviç, paralajmëroi se sanksionet e BE-së do të jenë edhe të fuqishme edhe do të përforcohen plotësisht nëse nevojitet, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle