Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Shefat e diplomacive të BE-së të hënën do të bisedojnë për BeH dhe dialogin mes Kosovës dhe Serbisë

Ministrat e punëve të jashtme të vendeve-anëtare të BE-së do të bisedojnë për situatën në Ballkanin Perëndimor në mbledhjen të hënën, me fokus të posaçëm në Bosnjë e Hercegovinë dhe marrëdhëniet mes Serbisë dhe Kosovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle