Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA: Zjarri pyjor në Kaliforni kërcënim për qindra objekte

Qindra shtëpi dhe ndërtesa janë të kërcënuara nga zjarri pyjor në pjesën veriore të Kalifornisë në SHBA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle