Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

SHBA qëndron prapa Francës në luftën kundër terrorizmit në rripin Sahel

SHBA-ja e dënon unanimisht e dënon sulmin ushtarak këtë fundjavë në Mali, me ç'rast jetën e humbi një ushtar francez, dhe qëndron me vendosmëri prapa Francës në luftën kundër terrorizmit, thuhet në kumtesën e djeshme të Departamentit të Shtetit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle