0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

SHBA pohon se Rusia nga Kina ka kërkuar raketa, dronë, automjete të blinduara…

SHBA i informoi aleatët e saj se Rusia ka kërkuar nga Kina pajisje, duke përfshirë raketa, dronë dhe automjete të blinduara dhe se Kina "është përgjigjur pozitivisht", në kërkesë, shkruan "Fajnenshëll tajms".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle