Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA po studion sindromën e Havanës pas sëmundjes së diplomatëve në Paris dhe Gjenevë

- SHBA-ja ende  nuk është njoftuar me sindromën e Havanës ose kush është përgjegjës për atë sëmundje, deklaroi sekretari shtetëror amerikan Entoni Blinken në intervistën e sotme, pasi u sëmurën diplomatët amerikan në Paris dhe Gjenevë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle