0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

SHBA nuk do të mbajë ushtarë në Afganistan pas 31 gushtit

Kryeministri britanik Boris Xhonson dhe liderë tjerë të G7 nuk kanë arrit të bindin SHBA-në të mbajë ushtarët në Afganistan që të vazhdojnë përpjekjet për evakuim deri në fund të muajit, njofton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle