Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

SHBA me sanksione të reja për njëqind anëtarë të regjimit në Bjellorusi

SHBA  vendosi sot masa të reja kufizuese për disa zyrtarë të lartë bjellorusë dhe qindra zyrtarë të tjerë në përvjetorin e dytë të fillimit të protestave masive në Bjellorusi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle