Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

SHBA: KleptoKepçur dhe REPRO do ta konfiskojnë pronën e oligarkëve rusë

Grupi operues për elitat ruse, ndihmësit dhe oligarkët (REPO) i cili u paralajmërua nga SHBA-ja, Kanadaja, Gjermania, Franca, Japonia, Britania e Madhe dhe KE-ja, sot filluan me punë, kumtoi Ministria amerikane e Drejtësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle