Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA ka vendosur sanksione ndaj katër ukrainasve të lidhur me FSB-në ruse

Departamenti amerikan i Thesarit ka thënë se personat ndaj të cilëve janë vendosur sanksione janë të përfshirë në operacionet e shërbimit inteligjent rus FSB për të minuar qeverinë dhe ekonominë e Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle