0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëPolitikë SQ

SHBA-ja zgjeron listën e zezë me shtatë persona të përfshirë në korrupsion dhe aktivitete të tjera destabilizuese në Ballkanin Perëndimor

Zyra e Kontrollit për Pasuritë e Huaja (OFAC) pranë Departamentit të Thesarit të SHBA-së ka zgjeruar sot listën e saj duke përfshirë edhe shtatë persona të tjerë nga katër vende të Ballkanit Perëndimor, njoftoi Departamenti Amerikan i Shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle