0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

SHBA-ja u bëri thirrje qytetarëve të saj të largohen nga Rusia për shkak të rrezikut nga sulmet

Ambasada amerikane në Rusi paralajmëroi në rrezik nga sulmet terroriste në Mosë, Shën Peterburg dhe përgjatë kufirit me Ukrainën, njoftuan mediat amerikane. Misioni diplomatik u bëri thirrje amerikanëve në Rusi të largohen nga shteti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle