0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

SHBA-ja tani për tani planifikon të vendosin embargo për naftën ruse

SHBA-ja vlerëson se embargo për naftën dhe gazin rus do të kontribuojë ndaj çmimeve më të larta të derivateve në vend dhe prandaj ende nuk e shqyrtojnë atë opsion, deklaroi sot zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Xhen Psaki.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle