Evropë SQEvropë.Portal SQ

SHBA-ja sot i bën publike sanksionet e reja kundër Rusisë

SHBA-ja sot do t'i bëjë publike sanksionet e reja kundër Rusisë si përgjigje e vendimit të Moskës për t'i njohur republikat e vetëshpallura në lindje të Ukrainës dhe atje të dërgojë ushtarë, kumtoi Shtëpia e Bardhë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle